ÚvodLEA z Hückelovy vily    nar. 14.11.2012 

RODOKMEN v databázi KCHBO

 

RODOKMEN na WORKING-DOG      


 
Lea  je zdravá fena - HD A, ED 0/0, SDCA 1 N/N, SDCA 2 - N/N - vše negativní. Větší a silnější fena, velmi syté, tmavě červené barvy, má plnou masku, pevné a černé ucho, velmi tmavé oko. Je plnochrupá, skus nůžkový.

Lea je velmi temperamentní, kontaktní. Má pevné nervy, vyrovnanou povahu, velmi dobrý nos, je náruživý aportér, velká chuť do kousání (obran) i jiné práce.

Lea má vynikající rodokmen - je dcerou naší Flory a Gorana, jejichž potomci vynikají mimořádnou povahou a jsou využívání v nejrůznějších druzích výcviku - sourozenci od feny Lea: 

Norbo z HV (působíci v Belgii, IPO 3, vítěz mnoha závodů, ÚMS FMBB), Niki z HV (mimořádně všestranná fena - 2x medaile z Mistrovství světa v obedience - kat. 1 a 2, mnoho záchranářských zkoušek z výkonu - sutiny, plochy i voda, 3x CACT - splněny podmínky pro udělení Šampiona práce ve vodních záchranařině, Vicemistr ČR BO a AO ČR 2018 v Obedience - OB3), Nexx z HV (mondioring 2), Noris z HV  (specialista na vyhledávání OPL u VS ČR + úspěšný účastník obranářských závodů), Lux z HV (mondioring 2), Liz z HV (služební fena izraelské armády). 

Nyní již devítiletá fena, která se po celý život těší velmi dobrému zdraví.

Otec Goran

Matka Flora 

Fotogalerie zde: 
http://mondioring.rajce.idnes.cz/Lea_z_Huckelovy_vily